Klub přátel hudby 2020/21

Klub přátel hudby 2020/21

Nová koncertní sezóna za dveřmi, Botka dělal pro Plzeňskou filharmonii programovou brožuru. Fórek „stojan do vody ponořený zdá se býti nalomený“ se ukazuje být nosný, Botka ho proto bude ždímat co to dá.

Svatojakubské veselí 2020

Svatojakubské veselí 2020

Plakáty k ledoveckým poutím dělává většinou Horácius, ale letos nemohl, takže to bylo na Botkovi. Dobře tak – a budou nová vrata!

Panic in the Art Class

Panic in the Art Class

V době karantény a útlumu všeho Botku zachvátila lehká panika („šmarjá, co bude se kšeftem?“), v důsledku čehož vzniklo triko „Panika ve třídě“. Z lehce zoufalého počinu se stal poněkud překvapivě lehký hit. Už ho nosí i studenti na Sutnarce!

Dentilka

Dentilka

Značka zubní ordinace. Ha ha ha, smích skrze zkažené zoubky!

BR-NO

BR-NO

Záznam trasy přeletu České republiky prezidentského speciálu Air Force One s Donaldem Trumpem na palubě, kde se pilot mistrně vyhnul Brnu, se stala novým altenativním logem moravské metropole. A už je na trikách – prodává se na bastard.cz

Vánoční pečení 2019

Vánoční pečení 2019

Tradiční akce Spolku rodičů V Remízku opět (již po osmé!) s Botkovým plakátem. Botka je sám zvědavý a) kolik let ještě bude tyhle plakáty dělat, b) na kolik let mu ještě vystačí vánoční „pečící“ fóry.

Roman Brückner ve Visiu

Roman Brückner ve Visiu

Recitátor 1

Recitátor 1

Z anotace autora: Netradiční sbírka textů k přednesu, jejichž tématem je často sama recitace. Záměrem autora, divadelního herce a režiséra Viléma Dubničky, který má bohaté zkušenosti s recitačními soutěžemi (v mládí jako recitátor, dnes jako porotce) je nabídnout zajímavou výzvu pro ty, kteří chtějí přijít s něčím novým a neotřelým.
Botka tuto útlou voničku básní (převážně) vysadil, ilustroval a připravil k tisku. K dostání u vašeho knihkupce. ISBN: 978-80-905117-8-1

Café Nihiliste

Café Nihiliste

Jak již říkal pan Načeradec „příbuzný, smí to vůbec být?“ aneb drobné grafické práce pro širší rodinu.

Trienále plakátu na Kypru

Trienále plakátu na Kypru

2410 zaslaných plakátů z 53 zemí, 134 plakátů vybraných, jeden z nich od Botky z Čech.

Plzeňské dvorky 2019

Plzeňské dvorky 2019

Čtvrtý ročník Plzeňských dvorků již tuto sobotu! V roce 2016 spolu s fotografem Jiřím Zahradníkem, hochy z Agionetu a Správou informačních technologií města Plzně dával Botka této akci tvář. Na webu se stále ještě drží a aktualizuje.

Netrval ve Visiu

Netrval ve Visiu

Sochař Vítezslav Netrval opět ve Visio Art Gallery, Botka tradičně dělal pozvánku. Netřeba nic skrývat, červené trenky jsou jasné. Absolveni Vysoké školy života si již brousí nože. A někteří i zapínají Caps Lock!

Mezinárodní univerziáda ve střelbě 2020

Mezinárodní univerziáda ve střelbě 2020

Akademické mistrovství (aka univerziáda) ve střelbě se bude v r. 2020 konat v Plzni. Botka dělal značku: ostrý zrak – pevná muška – rána na desítku – plzeňská kašna a kruhy na vodě (na náměstí si každý z účastníků zajde, aby z města uviděl i něco jiného, než střelnici) – nezbytné univerzitní U

Chameleon pro zoo

Chameleon pro zoo

Vozový park plzeňské zoo se postupně obléká do Botkova kabátu – co auto, to jiné zvíře. Někdy i dvě. Zvěrolékařská Octavia tak vyfasovala chameleona.

z cyklu VLAJKY: Velká Británie Mk.II

z cyklu VLAJKY: Velká Británie Mk.II

Po dvou letech zase nová vlajka Velké Británie. Zdá se, že Botkův cyklus VLAJKY asi nikdy neskončí...

Český Dvůr Beroun

Český Dvůr Beroun

Po několikaměsíční kompletní rekonstrukci se na berounském náměstí pro návštěvníky znovu otevřela restaurace Český Dvůr. Botka dělal fungl novou značku a bižuterii okolo, interiér měla na starosti firma KOŽELUHA – český truhlář.

Miroslav Zikmund 100!

Miroslav Zikmund 100!

Plzeňský rodák pan Miroslav Zikmund se dožívá stovky! Paráda, gratulace veliká.